برای استفاده از امکانات بیشتر سایت باید ثبت نام کنید
ابتدا وارد سایت شوید
instagram
به اشتراک بگذارید
1025 5 1

راسموس لردورف کیست؟مخترع زبان PHP

راسموس لردورف کیست؟خانواده راسموس لردورف در سال ۱۹۸۰ از گرینلند به کانادا مهاجرت کردند و بعدها در سال ۱۹۸۳ به کینگ سیتی، اونتاریو نقل مکان کردند. لردورف در سال ۱۹۹۳ از دانشگاه واترلو مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی سامانه‌ها دریافت کرد. کنفرانس پی اچ پی راسموس لردورف کنفرانس پی اچ پی راسموس لردورف لردورف (به انگلیسی: Rasmus Lerdorf) یک برنامه‌نویس دانمارکی با تابعیت کانادایی است.

moeinbabaei
راسموس لردورف کیست؟مخترع زبان PHP
۱۳۹۹/۰۹/۲۶

راسموس لردورف کیست؟

خانواده راسموس لردورف در سال ۱۹۸۰ از گرینلند به کانادا مهاجرت کردند و بعدها در سال ۱۹۸۳ به کینگ سیتی، اونتاریو نقل مکان کردند. لردورف در سال ۱۹۹۳ از دانشگاه واترلو مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی سامانه‌ها دریافت کرد. کنفرانس پی اچ پی راسموس لردورف کنفرانس پی اچ پی راسموس لردورف لردورف (به انگلیسی: Rasmus Lerdorf) یک برنامه‌نویس دانمارکی با تابعیت کانادایی است.

او بیشتر به خاطر ابداع زبان برنامه‌نویسی پی‌اچ‌پی شناخته می‌شود. او نویسنده دو نسخه اولیه از این زبان بود و در نسخه‌های بعدی که توسط گروهی متشکل از اندی گوتمانس, زیو سوراسکی و جیم ونستد رهبری می‌شد هم مشارکت داشت. مشارکت او در پروژه هنوز هم ادامه دارد. لردورف مشارکت‌هایی هم در پروژه وب سرور آپاچی و پایگاه داده ام‌اس‌اکیوال داشته است. لردورف از سپتامبر ۲۰۰۲ تا ۶ نوامبر ۲۰۰۹ در شرکت یاهو! کار می‌کرد.وی تا کنون بارها در کنفرانس‌های متعدد نرم‌افزارهای آزاد و متن‌باز در سرتاسر دنیا سخنرانی کرده است.

نظر بدهید
برای نظر دادن ابتدا ثبت نام کنید
Darkuser
عالی بود :))))))))))